Implanty

 

Czy to możliwe odzyskać ząb? Rozwój stomatologii udowodnił, że tak.

 

Implanty wykonuje się z tytanu, materiału doskonale tolerowanego przez organizm, który jednocześnie jest niezwykle trwały i odporny na obciążenie. Kilkumilimetrowy element w kształcie stożka osadzony w kości idealnie zastąpi naturalne korzenie zęba stając się integralną częścią Twojego dziąsła. To na nim, jak na filarze umocowana zostanie korona, most lub proteza.

 

W zgodzie z naturą

 

Sam moment umieszczania implantu odbywa się w znieczuleniu miejscowym i nie jest bolesny. Poprzedzają go dokładne badania (podstawowe radiologiczne, w razie potrzeby tomograficzne), pozwalające prawidłowo przeprowadzić zabieg. Po osadzeniu implantu następuje 3-6 miesięczna przerwa, w trakcie której kość zrasta się z tytanowym elementem i dopiero po tym czasie można bezpiecznie wykonać odbudowę zęba.

 

Chociaż nie jest to proces błyskawiczny, gwarantuje jednak najwyższą trwałość i niezawodność spośród wszystkich dostępnych metod. Korzystając z tego rozwiązania znów będzie można swobodnie jeść, rozmawiać i uśmiechać się bez obaw o wygląd.

 

Implanty to specjalność AlfaMedPiła. Szerokie doświadczenie implantologiczne było kluczem w stworzeniu naszego zespołu i opracowaniu strategii przyszłej działalności kliniki. Takie nastawienie jest potrzebne, gdyż implantologia to dziedzina stale rozwijająca się. Regularnie pojawiają się nowe materiały i techniki zabiegowe, wymagające drobiazgowych wdrożeń – robimy to zanim upowszechnią się na rynku medycznym. Dlatego w AlfaMedPiła zawsze masz dostęp do najnowszych sprawdzonych metod leczenia i zabiegów estetycznych.

 

System Alpha-Bio Tec

 

 

W naszym gabinecie stomatologicznym wykorzystujemy implanty doświadczonej marki Alpha-Bio Tec, które są niezwykle innowacyjne. Z rozwiązań tego producenta korzystają stomatolodzy na całym świecie. Dzięki szczegółowym testom, na jakie wystawia się ich produkty, pacjent ma gwarancję bezpieczeństwa i komfortu.

Dlaczego w AlfaMedPiła?
Doświadczenie

Zatrudniamy tylko najlepszych, doświadczonych lekarzy.

Dowiedz się więcej >
Technologia

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i technologii.

Dowiedz się więcej >
Komfort

Zrobimy wszystko, by każdy zabieg odbył się w komfortowych warunkach, minimalizując ból i nieprzyjemne doznania.

Dowiedz się więcej >
Bez niespodzianek

Uzyskasz od nas pełną informację na temat zabiegu i kosztów, zanim zaczniemy Cię leczyć.

Dowiedz się więcej >