O nas

DOŚWIADCZENIE

30 lat doświadczenia / Zatrudniamy tylko najlepszych lekarzy

AlfaMedPiła to wyspecjalizowana klinika implantologiczna z 30-letnim doświadczeniem specjalistów z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej, ortodoncji, protetyki oraz chirurgii szczękowej. Oferujemy cały wachlarz usług stomatologicznych od prostych zabiegów po kompleksowe działania przywracające naszym pacjentom zdrowy i piękny uśmiech. Wyróżnia nas nastawiona na naturalny efekt stomatologia estetyczna, nowoczesna ortodoncja, skuteczna odbudowa uzębienia z wykorzystaniem własnych zębów i wieloletnie doświadczenie w implantologii. Z taką samą uwagą, troską i dbałością traktujemy skuteczność, bezpieczeństwo jak i końcowy efekt estetyczny każdego zabiegu. Nigdy też nie zapominamy o komforcie psychicznym naszych pacjentów. Dbamy również o stałą dostępność promocji i ofert specjalnych dla najbardziej wymagających klientów.

 


 
 TECHNOLOGIA

Nowoczesność i certyfikacja / Korzystamy z najnowszych osiągnięć i technologii

Wysoki poziom naszych usług gwarantuje nowoczesny sprzęt, sprawdzone i bezpieczne technologie oraz zespół lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Stosowane metody leczenia są nowoczesne, zgodne z najnowszymi osiągnięciami nauki i techniki.

Pracujemy na certyfikowanym sprzęcie diagnostycznym – Tomograf i Pantogram GENDEX, który wykonuje zarówno zwykłe zdjęcia, jak i w technologii 3D oraz do planowania implantologicznego. W naszych gabinetach służą pacjentom min.: unity Kavo, laser KaVo GENTLE ray 980, radiografia cyfrowa GXS-700, aparaty punktowe Expert DC, mikroskop Leica oraz kamery wewnątrz ustne Kavo. Zaawansowane technologie, precyzja urządzeń, specjalnie profilowane fotele oraz wizualizacja na kamerach podczas zabiegu zapewniają komfort pacjentowi i maksymalnie usprawniają pracę lekarzom. Dzięki kompleksowej opiece 360 stopni możemy jeszcze precyzyjniej wykonywać zabiegi i przyspieszyć proces leczenia.

 



KOMFORT, WYGODA I WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Zrobimy wszystko, by każdy zabieg odbył się w komfortowych warunkach, minimalizując ból i nieprzyjemne doznania

Zrobimy wszystko, aby każdy zabieg odbył się w komfortowych warunkach minimalizując ból i nieprzyjemne doznania. Nasz personel wyróżnia nie tylko wiedza, ale i miłe usposobienie oraz lata doświadczeń w pracy z pacjentami. Każdemu z gości oferujemy zdrową herbatę, wodę, a aktualna prasa, czy bezpłatne WIFI umilą pobyt w klinice. Wizyty umawiane są w takich odstępach czasu, aby nikt nie musiał czekać i potwierdzane każdorazowo smsem, bądź telefonem, gdyż szanujemy Państwa czas i wygodę.

 



BEZ NIESPODZIANEK, TRANSPARENTNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Uzyskasz od nas pełną informację na temat zabiegów i kosztów zanim zaczniemy Cię leczyć

Staramy się każdemu poświęcić maksymalną ilość czasu na wzajemne poznanie się, przegląd stanu uzębienia, wspólne uzgodnienie planu leczenia oraz weryfikację możliwości finansowych i terminowych pacjenta. Każdy otrzymuje harmonogram zabiegów oraz szczegółową informację na temat pełnych kosztów. Regularnie oferujemy Państwu szereg rabatów oraz promocyjnych cen na zabiegi, także uzupełniające, gdyż zależy nam na całościowej opiece, uwzględniającej higienizację i profilaktykę.

 

Pracownicy
Asystentki
Magdalena Reen
Monika Pochylska
Patrycja Traczyk
Żanna Zbonik
Lekarze dentyści
Bartosz Basiński
Maja Bendyk-Szeffer
Marta Borysewicz
Paweł Beszczyński
Kosmetolog
Marta Basińska
Rejestracja
Amanda Radtke
Katarzyna Dróbka