Nowoczesna technologia odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu pacjentom stomatologicznym najlepszej opieki oraz dokładności w diagnozach i zabiegach. W naszych gabinetach stosujemy najnowszy sprzęt i technologie, aby zapewnić pacjentom komfortowe i skuteczne leczenie. Oto kilka zaawansowanych urządzeń, które pomagają nam w codziennej pracy.

Unity Kavo

Jednym z filarów w naszym gabinecie jest Unity Kavo. Zapewnia pełen zakres zaawansowanych funkcji i komfortu zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego. Nasze unity umożliwiają dokładne diagnozowanie, skuteczne leczenie oraz wygodę podczas wizyt. Dzięki niemu możemy wykonywać różnorodne zabiegi: od prostych kontroli dentystycznych po zaawansowane interwencje.

Laser KaVo GENTLE ray 980

Laser KaVo GENTLE ray 980 to narzędzie, które umożliwia nam precyzyjne i bezbolesne zabiegi stomatologiczne. Jego zastosowanie pozwala na minimalizację bólu i nieprzyjemnych doznań u pacjentów. Dodatkowo, laser znacznie skraca czas gojenia się tkanek, co oznacza szybszy powrót do zdrowia po zabiegach.

Radiografia Cyfrowa GXS-700

Radiografia cyfrowa GXS-700 to narzędzie, które umożliwia nam dokładne diagnozowanie problemów dentystycznych. Dzięki cyfrowej technologii możemy uzyskać precyzyjne obrazy z mniejszą dawką promieniowania niż tradycyjne zdjęcia rentgenowskie. To kluczowe dla właściwego rozpoznania i planowania leczenia.

Aparaty Punktowe Expert DC

Aparaty punktowe Expert DC są niezastąpione w precyzyjnych zabiegach stomatologicznych. Dzięki skupionej precyzji i sterowaniu, pozwalają wykonywać zabiegi z minimalnym wpływem na otaczające tkanki. To oznacza mniej bólu i krótszy czas rekonwalescencji dla pacjentów.

Mikroskop Leica

Mikroskop Leica to narzędzie, które dostarcza dokładną wizualizację w trakcie zabiegów. To szczególnie przydatne przy precyzyjnych i skomplikowanych zabiegach. Mikroskop pozwala zobaczyć szczegóły, co znacząco podnosi jakość usług stomatologicznych.

Kamery wewnątrzustne Kavo

Kamery wewnątrz ustne Kavo to narzędzie, które pozwala pacjentom zobaczyć swoje uzębienie w czasie rzeczywistym. To nie tylko forma podglądu dla stomatologa, ale także pomoc pacjentom w zrozumieniu potrzeby zabiegów i leczenia.

 

Komfortowe urządzenia z myślą o Pacjencie w AflaMed Piła!