Wypełnienia zębów

 

Masz ubytek? Wyleczymy i wypełnimy go dzięki zastosowaniu materiałów kompozytowych lub porcelany, nowoczesną metodą Inlay i Onlay.  Twój ząb odzyska zdrową kondycję i naturalny wygląd.

 

Pamiętaj – nie ma sensu czekać, czas działa na Twoją niekorzyść. Z dnia na dzień próchnica staje się coraz większa, co może zakończyć się nawet leczeniem kanałowym. Ponadto ubytki w zębach są bardzo uciążliwe i niejednokrotnie równie bolesne. Obniżają komfort pracy i wypoczynku, negatywnie wpływają na samopoczucie, zmuszają też często do sięgania po środki przeciwbólowe.

 

Leczenie ich jest konieczne nie tylko ze względu na komfort, ale także na zdrowie jamy ustnej. Stosujemy dwie metody, które mogą skutecznie i trwale pozbyć się problemu:

 

Wypełnienie kompozytowe

 

Zniszczone tkanki zęba zostają bezpośrednio wypełnione materiałem kompozytowym. Stosowane przez nas światłoutwardzalne wypełnienia, charakteryzuje odporność na środowisko panujące w jamie ustnej i naprężenia powodowane żuciem pokarmów. Kompozyt pozwala też zrekonstruować ukruszone zęby lub skorygować ich kształt.

 

Inlay i Onlay

 

Leczenie ubytków tą metodą polega na umieszczeniu w zębie porcelanowego wkładu, wcześniej przygotowanego w laboratorium protetycznym. Dzięki tej rewelacyjnej metodzie możemy niemal idealnie odtworzyć Twój ząb, wraz z jego naturalnymi bruzdami i kolorem.

 

Metodę i sposób leczenia pomoże wybrać Ci nasz lekarz. On też zadba o komfortowy i bezbolesny przebieg leczenia.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację!
Dlaczego w AlfaMedPiła?
Doświadczenie

Zatrudniamy tylko najlepszych, doświadczonych lekarzy.

Dowiedz się więcej >
Technologia

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i technologii.

Dowiedz się więcej >
Komfort

Zrobimy wszystko, by każdy zabieg odbył się w komfortowych warunkach, minimalizując ból i nieprzyjemne doznania.

Dowiedz się więcej >
Bez niespodzianek

Uzyskasz od nas pełną informację na temat zabiegu i kosztów, zanim zaczniemy Cię leczyć.

Dowiedz się więcej >