Brak zęba to wiele niedogodności, prawda? Dyskomfort podczas spożywania posiłków czy problem towarzyski. Są jednak dużo gorsze rzeczy, które może spowodować brak nawet jednego zęba – zaburzenia zgryzu, przeciążenia i przesunięcia pozostałych zębów czy powstawanie przerw między nimi.

 

Zamiast unikać problemu, albo go bagatelizować, wybierz prawdziwe rozwiązanie:

Implant z koroną

Najtrwalszy i najbardziej naturalny sposób na rekonstrukcję brakującego zęba bez ingerencji w tkanki zębów sąsiednich. Leczenie trwa od 3 do 6 miesięcy, ale zębem można cieszyć się przez dekady!

Czytaj więcej o implantach >

Most porcelanowy

Trwała i estetyczna odbudowa brakujących zębów, maskująca wstydliwy problem. Leczenie trwa zwykle bardzo krótko, 1-3 tygodni.

Czytaj więcej o mostach >

Brak większości zębów

 

Nie sposób wyobrazić sobie komfortowego życia jednocześnie borykając się z brakiem większości zębów. Kłopoty z jedzeniem, zniekształcenie rysów twarzy i strach, że inni ludzie zauważą ten problem. Rozwiązaniem jest proteza. Od lat stosowane tradycyjne protezy mają wiele wad – często powodują dyskomfort podczas jedzenia i potrafią się odklejać w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego naszym pacjentom polecamy wykonanie protezy osadzonej na implantach. Po wszczepieniu 2 lub 4 implantów, tworzy się nową wygodną i naturalnie wyglądającą protezę, która zostaje na nich umocowana.

Nie czekaj! Rozwiąż swój problem z AlfaMedPiła
Dlaczego w AlfaMedPiła?
Doświadczenie

Zatrudniamy tylko najlepszych, doświadczonych lekarzy.

Dowiedz się więcej >
Technologia

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i technologii.

Dowiedz się więcej >
Komfort

Zrobimy wszystko, by każdy zabieg odbył się w komfortowych warunkach, minimalizując ból i nieprzyjemne doznania.

Dowiedz się więcej >
Bez niespodzianek

Uzyskasz od nas pełną informację na temat zabiegu i kosztów, zanim zaczniemy Cię leczyć.

Dowiedz się więcej >